KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557277
nr 1655 7277
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå, 20x55 cm, yttermått inklusive ram: 23x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:10:56
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg